З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


- Тело Ленина в мавзолее попросили заменить куклой
- Шаблоны автомобилистов, а по-факту-предрассуди
- Приключения бензина в России
- Авианосная маниловщина (ФОТО)
- "Ускользающая красота"
- Медведев повысил тарифы ЖКХ
- Вредные советы. 7 вещей, которые не надо делать перед зимой на даче
- «Вы что, дворняги, возомнили?» Подробности истории «лжесудьи» из Краснодара (ФОТО, ВИДЕО)
- Ученые подозревают, что Хокинг вряд ли ошибался, когда думал о возможности путешествий во времени
- Такое может произойти только в России - в тюрьмах для силовиков закончились места! И смех и грех!
Октябрь, 02 2016 650

► TOP новости
сегодня
за неделю