З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


- Россия на пороге крупнейшего после 2008–2009 годов рукотворного кризиса
- Где взять деньги ?
- Неадекватные чиновники построили неадекватную экономику
- Центробанк: На пенсии россиянам скоро не будет денег
- Малой, Сухой и Писатель. Чем сражал женщин Роман Карцев
- Новая схема мошенничества через терминалы Сбербанка
- Вот как можно не по назначению использовать «Кока-колу»
- В России отрублена невидимая рука рынка
- Минфин предложил порезать пенсии, увеличив расходы на полицию и чиновников
- Кремль высказался о новой встрече Путина и Трампа
Октябрь, 02 2016 716

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю