З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


- В Кремле сказали, что осложнит переговоры Путина с Абэ о мирном договоре
- В Госдуме ответили на предсказание войны из-за «Северного потока – 2»
- Мнения: Невозможно представить китайского Солженицына
- В мире: Украине предсказали глобальную катастрофу
- В РПЦ Филарету предложили стать патриархом всея Африки
- Стало известно о передаче американского вооружения курдам
- МИД предупредил об отмене в США 1 тыс. авиарейсов
- Регионы России начали требовать списать долги за газ, как в Чечне
- Зачем член КПСС Шойгу насаждает в армии "поповщину"?
- Дмитрий Медведев запретил интернету себя ругать
Октябрь, 02 2016 679

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю