З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


- В сталинской РПЦ изначально не было Бога. Нет там его и сейчас
- Личные авиарасценки для Сергея Собянина
- Что должно лежать в кошельке, чтобы в нем водились деньги
- Председатель Госдумы вновь предложил изменить текст Конституции
- Где я свернул не туда?
- А если запретить перекуры на работе?
- «Выборы в ряде округов проводят откровенные жулики»
- Пешком до лучшей школы. Равные возможности должны быть у всех детей Москвы
- Россия, ты где? Сколько величия нужно нашей стране
- Процент за кровные. Может ли банк брать комиссию за снятие наличных в касс
Октябрь, 02 2016 763

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю