З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


- Фейковое государство не может заменять настоящую Россию
- Заглянул в паспорта живущих в тундре чукчей и ненцев, и удивился, они прописаны в тундре
- Ужасы российских подъездов
- Кто-то перевел миллиард долларов в биткоинах
- О народном явлении "шаман-воин"
- Кремль, теряя контроль над страной, пойдет на крайности
- Европейский Парламент обвинил Россию в развязывании Второй Мировой Войны
- «Улицы чище, чем некоторые квартиры в России». Россиянка о жизни в Германии
- "Чьих будете?" Как банки через родственников загоняют граждан России в касты
- "Это будет дешевле и быстрее": Делягин рассказал, кто занимается "истреблением коренного населения России"
Октябрь, 02 2016 796

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю