З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

З Apple просочилися подробиці про iPhone 8

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning+

Співробітник Apple розповів журналістам подробиці про роботу над новим смартфоном Apple, який імовірно отримає назву iPhone 8. Про це повідомляє Business Insider.

За словами працівника ізраїльського офісу компанії, Apple планує відмовитися від проміжної моделі iPhone 7s. Його колеги працюють над радикальним редизайном гаджета, і тому він отримає назву iPhone 8. Зокрема, інженери планують позбутися рамок навколо дисплея.

При цьому інші співробітники офісу відмовилися уточнювати, над якими проектами вони працюють, а охоронець відігнав журналістів від будівлі. Знайомий з декількома працівниками компанії інженер з Cisco зазначив, що в Ізраїлі Apple займається “залізом”.

За даними MacRumors, новий смартфон від Apple вийде в 2017 році і буде повністю зроблений зі скла. Він отримає безрамковий екран, а датчик відбитків пальців, динамік і фронтальна камера будуть вмонтовані в дисплей.

На початку вересня Apple представила нові iPhone 7 і iPhone 7 Plus.Гаджети отримали закруглений корпус зі скла і алюмінію, а також перероблену кнопку Home з розпізнаванням сили натискання і Taptic Engine.

Смартфони мають два динаміка і захист від води і пилу за стандартом IP 67. При цьому пристрої позбулися 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Тепер вони приєднуються через порт Lightning.

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Велика Единая Россия – а передать власть некому! Как так?
- Купил и не продашь: самые непопулярные авто на вторичном рынке
- Через счета бывшего министра Абызова прошел миллиард долларов
- Опросы о доверии Путину пора прекращать: они нелегитимны
- Проехался в час пик. Спасибо, что не помер
- Люди подземелья. Раньше шахтёры были героями, сейчас они никому не нужны
- Шевкуненко по кличке Артист. Как актёр стал криминальным авторитетом
- Томичи - солёные огурцы? Депутат огорошила студентов странным сравнением
- "И тот, наверное, для директора": В орловской школе торжественно открыли туалет
- Русские богатеют, о чём вы? Силуанов и Орешкин сцепились в вопросе инфляции и оценки наших доходов
Октябрь, 02 2016 825

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю